Aktivnosti u PRONI Omladinskim klubovima uspješno realiziraju i naši volonteri. Neke od njih bile su radionice ”Osvajači pozornice”, ”Budi bolja verzija sebe”, ”Staklene noge komunikacije”, između ostalih.

? ”Staklene noge komunikacije” aktivnost je posvećena učenju o verbalnoj i neverbalnoj komunikaciji, kao i važnosti aktivnog slušanja ovog dvosmjernog procesa. Na istoj su se naši mladi družili tri puta do sada.

? Tema radionice ”Budi bolja verzija sebe” bila je ”Moje sigurno mjesto”, sa ciljem da učesnici razviju osjećaj sigurnosti i zaštićenosti, samopouzdanja, te pozitivnije slike i svijesti o sebi, na čemu nastavljamo i dalje raditi.

? A dok se naši ”Osvajači pozornice” već treći put spremaju za bez greške odrađenu prezentaciju, treme osolobođen javni nastup, zavirite virtualno do naših klubova i čekirajte se na našim adresama www.proni.ba

#PRONI #proniyouth #POK #youthclub #youthactivism #volunteerism #Sarajevo #proniusvakomgradu