Svakim novim susretom naši mladi prkose svim imaginarnim granicama koje nas razdvajaju, pa tako nije bilo drugačije ni na ova dva.

Ovoga puta sredstva ”prkosa” bili su umjetnost, pjesme, igrokazi. Naši mladi iz Mostara su na kreativan način razbijali predrasude i stereotipe, a svoje radove su ostavili u klubu kako bi se i drugi učesnici informisali na koji način to možemo postići – SHARING IS CARING!

Zahvalnost na zajedničkom radu pokazali su tako što su jedni drugima napravili zahvalnice. I naša organizacija je zahvalna na ovakvim mladim ljudima koji zagovaraju prave vrijednosti, a iste promovišu na nesvakidašnji način!

Nama kreativnosti ne fali – take a look na www.proni.ba

#PRONI #proniyouth #POK #youthclub #youthactivism #volunteerism #Mostar #proniusvakomgradu