“Afterskul“ uvijek se pitamo šta dalje i da li su nam usvojene vještine dovoljne za dalji napredak ili trebamo dodatno raditi na razvoju svojih kompetencija.

Kako je naš odgovor DA?, onda je u tom pravcu bilo usmjereno i online druženje sa sjajnim mladim ljudima iz Bijeljine. Razgovarajući o volonterizmu i omladinskom radu zaključili smo istovremeno da je to način da pružite podršku drugim mladim ljudima u socijalnom i razvoju određenog sistema vrijednosti, odgovornosti, a sve kako bi potpomogli proces osamostaljivanja i njihovu aktivnu integraciju u društvo.

Da rad na sebi ne treba ograničiti na bilo koji način promoviraju i naši drugi omladinski klubovi širom BiH: www.proni.ba

#PRONI #proniyouth #POK #youthclub #youthactivism #youthwork #Bijeljina #proniusvakomgradu