PRONI Centar za omladinski razvoj u okviru projekta “YouVolution” objavljuje poziv za učesnike/ce iz Zenice, Perin Han, Busovača i Foča

1. Program ’’Poslovno usavršavanje mladih’’

Cilj: Pružiti mladima od 16 do 30 godina iz Zenice i okoline osnovna znanja za kompetentnost na tržištu rada.

Lokacija: Centar za mlade Zenica

Period održavanja: 30.08. – 30.09.2020. ( 1x sedmično po 2h)

Ukoliko trebate više informacija možete pisati u inbox PRONI DM ili na email dannyspahic1202@gmail.com (Danny).

1. Program “Razbijmo predrasude”

Cilj: Potaknuti mlade ljude od 15 do 30 godina iz Zenice i okoline da izađu iz nametnutih okvira i da upoznaju drugog i drugačije.

Lokacija: prostorije Udruženja ‘’Naša djeca’’ Perin Han

Period održavanja: 20.08. – 20.09.2020. ( 1x sedmično po 2h)

Ukoliko trebate više informacija možete pisati u inbox PRONI DM ili na email elmamujic4@gmail.com (Elma).

1. Program “Potrebe i perspektive mladih u maloj sredini”

Cilj: Ohrabriti mlade ljude od 15 do 25 godina da aktivno učestvuju u društvenom i kulturnom životu lokalne zajednice.

Način realizacije: Zoom platforma.

Period održavanja: 20.08. – 20.09.2020. ( 1x sedmično po 2h)

Ukoliko trebate više informacija možete pisati u inbox PRONI DM ili na email natasamaletich@hotmail.com (Nataša).

1. Program “Eko ljubci i eko kreativci”

Cilj: Razvoj ekološke svijesti i brige o očuvanju životne sredine kod mladih ljudi od 15 do 25 godina.

Način realizacije: Zoom platforma.

Period održavanja: 20.08. – 20.09.2020. ( 1x sedmično po 2h)

Ukoliko trebate više informacija možete pisati u inbox PRONI DM ili na email kermo.zejneba97@gmail.com (Zejneba).

Prijave traju do 17.08.2020. i možete se prijavite na OVOM linku.

O detaljima radionice i mogućim izmjenama svi učesnici će biti obavješteni putem email adrese koju navedu u formi. Offline radionice će biti održane u skladu sa sigurnosnim mjerama s obzirom na trenutnu situaciju, i molimo sve učesnike da ponesu svoje maske.

Projekat “YouVolution” je podržan kroz inicijativu BHRI.