U Proni Klubu – Bihać (prostorija Start up Studio) 05.10.2020. je održana peta radionica „Timski rad”. Radionicu je predvodio Adis Abdić.

Timski rad je veoma bitan u današnjem vremenu. Učesnici su prije svega diskutovali o razlikama između grupe i tima. Timski rad je jedno od osnovnih pitanja u svakom razgovoru za posao. Čovjek je u dosta slučajeva primoran da radi u timu. Kako su ovi mladi ljudi već sad članovi nekih timova, kroz diskusiju u plenumu su zajednički dolazili do zaključaka, zašto postoje timovi, koje su prednosti tima, žašto biti dio tima i tako dalje.
Naučili su i koje su to uloge u timu, kako prepoznati iste, također su i naučili kako donijeti timsku odluku, u velikim timovima i u malim timovima.

Ova aktivnost je realizirana projektom YouVolution koji je podržan kroz incijativu #BHRI.