Iskreno prijateljstvo ne poznaje ljubomoru, sebičnost i druge emocije koje mogu da unesu nemir i razdor. Prijateljska ljubav je nesebična, uzajamna i nikad ne prestaje.

Vođeni time da je život potpuniji uz ljude koje volimo i kojima vjerujemo, mladi u PRONI Omladinskom klubu Cazin održali su radionicu o tom neprocjenjivom odnosu među ljudima i svemu onome što prijateljstvo jeste. A prelijepa priča koju zajednički grade u našem klubu povela je i razgovor o prijateljstvima koja se rađaju unutar prostora za mlade i u omladinskom radu.

Kako su kreativne ideje naših mladih pretočene u djela pogledajte više na aktivnostima i ostalih omladinskih klubova širom BiH: www.proni.ba

#PRONI #proniyouth #POK #youthclub #youthactivism #youthwork #friendship #Cazin #proniusvakomgradu