S mladima iz Bijeljine učili smo kako se udaljiti od pasivnog i agresivnog pristupa, te umjesto toga koristiti asertivnost kojom postavljajući vlastite granice, poštujemo i granice drugih ljudi.

Znajući važnost ”Afterskul” perioda odrastanja, pridajemo važnost asertivnom načinu ponašanja kojim se otvoreno i iskreno zauzimamo za sebe, prevladavamo strah od izražavanja mišljenja, ostajemo u samokontroli, otvoreni za nova rješenja, te nastojimo uticati na svoju okolinu na način koji poštuje druge ljude.

Radom naših omladinskih klubova želimo potaći mlade ljude da budu baš takvi, a više informacija možete pogledati na www.proni.ba

#PRONI #proniyouth #POK #youthclub #youthactivism #youthwork #Bijeljina #proniusvakomgradu