PRONI Omladinski klub Banja Luka nastavio je sa II modulom obuke digitalnog marketinga u okviru kojeg su u proteklom periodu održane tri online radionice na temu foto dizajna.Naši mladi su imali priliku da se upoznaju sa osnovama foto dizajna, radom u Canvi, kao i grafičkim dizajnom kroz rad u Adobe Photoshopu, a usvojeno znanje su pokazali izradom vizuala za svoje zamišljene biznise, citata za Facebook postove i Instagram story.

U duhu dobre energije, aktivizma i volonterizma nastavljamo rad sa mladim ljudima širom Bosne i Hercegovine, a gdje nas sve možete posjetiti i pridružiti se našim aktivnostima pogledajte na www.proni.ba

#PRONI #proniyouth #POK #youthclub #youthactivism #youthwork #BanjaLuka #proniusvakomgradu