Sarajevo2021-10-01T09:35:24+02:00

Sarajevo

PRONI Omladinski klub u Sarajevu otvoren je 27. marta 2019. godine kao treći u nizu PRONI Omladinskih klubova u sklopu #STaRBiH projekta kojeg sprovodi Karuna Center for Peacebuilding uz podršku USAID Bosnia and Herzegovina. PRONI Omladinski klub u Sarajevu ima potpisan memorandum o saradnji sa JU Centar kulture i mladih Općine Centar Sarajevo. U 2019. godini je, u okviru aktivnosti i sastanaka, u klubu bilo oko 1000 mladih ljudi.

Document

KONTAKTIRAJTE NAS

NAŠ TIM

Benisa Bibuljica