PRONI Centar za omladinski razvoj u okviru projekta “YouVolution” objavljuje poziv za učesnike/ce iz Bosanskog Petrovca, Prijedora i Sanskog Mosta (Produžen rok za prijave!)

Prijave na OVOM linku.

1. Program „Centar za sve mlade“ Bosanski Petrovac

Cilj: Pokretanje i otvaranje Omladinskog centra i PRONI kluba Bosanski Petrovac, te poticanje mladih od 15 do 30 u Bosanskom Petrovcu da budu aktivni u radu istih.

Lokacija: prostorije Omladinskog centra u Bosanskom Petrovcu.

Period održavanja: Septembar ( 1x sedmično po 2h)

Ukoliko trebate više informacija možete pisati u inbox PRONI DM ili na email salihagic2110@gmail.com (Omar).

2. Program „Budi AkTIvan“ Prijedor

Cilj: Cilj programa je osvjestiti značaj aktivizma i volonterizma kod mladih od 15 do 25 u Prijedoru, te ih motivisati na aktivno učešće u lokalnoj zajednici.

Lokacija: prostorija Omladinskog savjeta Prijedor / PRONI klub

Period održavanja: Septembar ( 1x sedmično po 2h)

Ukoliko trebate više informacija možete pisati u inbox PRONI DM ili na email marko19basic98@gmail.com (Marko).

3. Program  „Šta dalje?“ Sanski Most

Cilj: Projekt za cilj ima ukazati mladima od 17 do 18 godina na opcije koje potencijalno mogu iskoristiti nakon završetka srednje škole, ali i na opcije koje se odnose na period njihovog formalnog obrazovanja.

Lokacija: Učesnici će biti naknadno obaviješteni o konačnoj lokaciji aktivnosti u Sanskom Mostu.

Period održavanja: Septembar ( 1x sedmično po 2h)

Ukoliko trebate više informacija možete pisati u inbox PRONI DM ili na email muhadzicm@gmail.com (Merjem).

Produžen rok za prijave do 09.09.2020.

O detaljima radionice i mogućim izmjenama svi učesnici će biti obavješteni putem email adrese koju navedu u formi. Offline radionice će biti održane u skladu sa sigurnosnim mjerama s obzirom na trenutnu situaciju, i molimo sve učesnike da ponesu svoje maske.

Projekat “YouVolution” je podržan kroz inicijativu BHRI.