Još jedna inicijativa usmjerena na obezbjeđivanje sigurnog prostora mlade, kao uspješan ishod je ugledala svjetlost dana i u Cazinu – svečano je otvoren PRONI Omladinski klub.

Ministarstvu obrazovanja, nauke, kulture i sporta USK, upravi JU Gimnazije Cazin na čelu sa direktorom Enesom Škrgićem, službenicima gradske uprave Cazin i polaznicima PRONI Akademije Omladinskog Rada upućujemo iskrene zahvale za doprinos i pokazivanje poduzetnog duha u ovom procesu.

Polažemo optimizam i nadu u sve što nas očekuje u Cazinu, a biranje pravih stvari i ostvarenje velikih rezultata znamo da s mladima ovog mjesta neće izostati.

Više informacija o radu i predstojećim aktivnostima naših omladinskih klubova pogledajte na: http://www.proni.ba/

Projekat YouVolution 2.0: Expanding and Consolidating Youth Platforms and Networks  se realizuje zahvaljujući podršci programa Bosnia and Herzegovina Resilience Initiative (BHRI), koji sprovodi Međunarodna organizacija za migracije (IOM), uz finansijsku podršku Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID).

#PRONI #proniyouth #youthclub #POK #YouVolution2