U Bosanskom Petrovacu 11.09.2020.  održana je akcija Uređenje/Ukrašavanje Omladinskog Centra/Kluba Bosanski Petrovac.

Akcija čišćenja Omladinskog Kluba/Centra Bosanski Petrovac, koju su predvodili Omar Salihagić i Muris Terzić u saradnji sa ostalim učesnicima radionice.
Ova radionica je protekla u najboljem redu, mladi su se šalili, družili, stekli nove vještine i nova znanja. Zajedničkim snagama smo uspijeli adaptirati Omladinski centar i klub, mladi su uvidjeli kako je lakše raditi timski a i da je za neke poslove potreban samostalan rad. Svi smo poslije toga otišli na piće i pričali o Omladinskom centru. Kroz ovu volontersku akciju čišćenja omladinskog centra doprijenjli, ne samo klubu/centru, već i svojoj lokalnoj zajednici.

Ova aktivnost je realizirana projektom YouVolution koji je podržan kroz incijativu #BHRI.