”MIR I LJUBAV U CIJELOM SVIJETU” – poruka je naših mladih iz Kalesije koji znaju da jedino vođeni time možemo biti sretni u zdravoj zajednici!

Prije nego što su ideju sproveli u djelo, na radionici su imali priliku učiti o tehnikama crtanja sa akrilnim bojama, kao i o korištenju sprejeva i boja za izradu murala. Umjetnost i promocija neprocjenjivih vrijednosti, osjećanja među ljudima, nepogrešiv su spoj, jednako kao mladi i aktivizam koji ide u pravom smjeru!

Kalesija je od sada bogatija muralima koji, sigurni smo, čak ni slučajne prolaznike, ne mogu ostaviti ravnodušnim.

A koliko su naši omladinski klubovi zaista bogati mladim ljudima i njihovim idejama pogledajte i na www.proni.ba

#PRONI #proniyouth #POK #youthclub #youthactivism #youthwork #Kalesija #proniusvakomgradu