U Proni Klubu – Bihać (prostorija Start up Studio) 05.09.2020. je održano „Upoznavanje“ sa učesnicima kao prvi dio programa „Budi AkTIvan – Bihać“. Radionicu je predvodio Adis Abdić.

Cilj radionice je bio da se učesnici bolje upoznaju jedni sa drugima, sa programom, Proni klubom u Bihaću i planom za sljedeće aktivnosti. Učesnici su kroz interaktivni pristup, individualni rad, rad u grupi i diskusije upoznali sa ciljevima i mogućnostima Proni kluba – Bihać i programa „Budi AkTIvan“. Grupa je postavila pravila rada po kojima će se voditi, a najzanimljivije je bilo da ko ima loptu u ruci, taj priča. Grupa se sastojala od jako aktivnih srednjoškolaca, studenata i opcenito mladih. Voljni i željni su da uče i veoma je zanimljivo raditi s njima. Izrazito kvalitetni pojedinci, što je i samu grupu činilo jako kvalitetnom.

Ova aktivnost je realizirana projektom YouVolution koji je podržan kroz incijativu #BHRI.