Održan je auto-moto event u Maoči, koji je ujedno i prvi događaj ovakvog tipa u ovoj lokalnoj zajednici.Fokus je bio na važnosti bezbijedne vožnje i sigurnosti u saobraćaju. Takođe, učesnici su imali priliku detaljima uljepšati svoje automobile, a nakon toga su dobili zahvalnice i pehare.

Ovim putem se zahvaljujemo Omladinskom klubu Ograđenovac, MK Jaranima Brčko, Asocijaciji Moto klubova u BiH, BrothersCrew na doprinosu uspješnoj realizaciji i sjajno provedenom zajedničkom danu, te se nadamo da će ovakvi susreti biti sve češći.Projekat se realizuje zahvaljujući podršci programa Bosnia and Herzegovina Resilience Initiative (BHRI), koji sprovodi Međunarodna organizacija za migracije (IOM Bosnia and Herzegovina), uz finansijsku podršku Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID Bosnia and Herzegovina).

#proniyouth#proniusvakomgradu#youthwork#USAID#IOMBIH